Hakkımızda

Bu site Erd yapı sistemlerinin plise perde sitesidir. Plise perde sektöründe yıllardır hizmet veren Erd Yapı sizlere %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek kalitede ürün yelpazesi sunmaktadır. "Fiyattan önce kalitemiz konuşur" prensibi ile çalışmaktadır. Sizde profesyonel ekibimiz ile temiz ve kaliteli hizmet almak ve kampanyalarımızdan faydalanmak için hemen bizi arayın.

Mıknatıslı Cam

Mıknatıslı Cam

Cam balkonlarda yalıtımı sağlamak amacıyla kanatlar arasında çeşitli ürünler kullanılmaktadır. Ancak mevcut ürünlerin en önemli sorunu, cam balkona takıldığı andan itibaren görüntüyü engelleyerek cam balkonun zarafetini yitirmesine sebep olması, zaman içinde renk değiştirerek görüntü kirliliğine sebep olması veya iyi bir yalıtım sağlayamamasıydı.

Mıknatıslı fitil ürünü, incecik tasarımı ile cam balkonlardaki görüntü kirliliğine son vermek ve iyi bir yalıtımı sağlamak amacıyla uzun süren Ar-Ge çalışmaları ve kapsamlı laboratuvar testleri sonrasında üretilmiştir. Standart şerit mıknatısların dış hava koşullarında kırılması ve esnekliğini kaybetmesinden dolayı mıknatıs fitiller özel bir hammadde ile üretilmiş olup, 10 yıl süreyle hiç bozulmadan balkonda ilk günkü yeniliğini koruyabilmektedir. Mıknatısın cama yapışmasını sağlayan bantlar 3M Türkiye Endüstriyel Bantları ve Yapıştırıcıları bölümünden temin edilmiştir olup uzun yıllar özelliği hiç bozulmadan kendini koruyabilmektedir.

İki cam arasındaki boşluğu tam olarak doldurması için farklı kalınlıklarında tasarlanan mıknatıslı fitil, camların dışına taşmayan tasarımıyla cam balkona daha da güzel bir görüntü katmaktadır. Düz, köşeli ve açılı olarak bütün balkonlara uygulanabilmekte ve uygulandığı bütün balkonlara hoş bir görüntü vermektedir. İnce, orta ve kalın olarak 3 ayrı kalınlıkta fitil mevcuttur.

 

Fitillerin cama yapıştırılma işlemi ise geliştirilen özel takma aparatı ile kolayca ve düzgünce yapılabilmektedir.

Mıknatıslı fitil, yalıtıma yüksek oranda katkı sağlarken cam balkona kazandırdığı estetik görüntüyle balkonlarda yeni bir dönem başlatacak.

Cam Balkon

Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri hayatımızın büyük bölümünün geçtiği evlerin daha işlevsel kullanılabilmesi için düşünülmüştür. Aslında evimizin parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alan olması rahatsız edicidir. Cam balkon kapama sistemimiz sayesinde binamızın dış görünüşü güzelleşmekte balkonlarımız atıl kalmaktan kurtulmaktadır. Ayrıca kullanım alanı son derece geniştir. Estetiğin ön planda tutulduğu kafeler, roof barlar, geniş zemin alanlarına sahip oteller vb. çeşitli mekanlarda uygulanabilmektedir.

     Cam balkon kapama sistemlerinin diğer bir avantajı ise yalıtımla alakalıdır. Doğalgaz ile ısınılan ortamlarda ısı yalıtımı biraz daha önem kazandığından, diğer yalıtım çözümleri ile birlikte talep edilmektedir. Pvc Doğrama ve Alüminyum doğrama çözümleri apartmanların dışarıya açılan nefes kanalları olan balkonları adeta boğmaktadır. Bu sistemlerle kapatılan balkonlar artık balkon olmaktan çıkmakta, bir oda haline dönüşmektedir. Buda daire sahiplerinin en son istedikleri şeylerden birisidir. Rüzgarla taşınan toz ve pisler balkonlara dolmakta, balkonların sürekli yıkanması gerekmektedir. Aynı şekilde kış aylarında bacalardan gelen isler balkonları istila etmektedir.

     Hortumla yıkanan bir balkonda ortalama 550 litre su harcanmaktadır. Müşterilerimiz arasında yaptığımız anket görüşmelerinde açık olan balkonların yaz aylarında en az iki günde bir yıkandığı tespit edilmiştir. Daire başına haftalık 300 Lt su, aylık ise neredeyse 1

,5 ton su, balkon yıkanması ile yaz aylarında heba olmaktadır. Bu rakamlar tüm ülkeye yayıldığında devasa rakamlar ortaya çıkmaktadır. Oysa camla kapanan bir balkon ıslak bir bezle silinerek temizlenebilmektedir.

     Aynı şekilde  balkonların camla kapatılması kış aylarında dairelerde genel ısınma giderlerine ortalama      % 25’ lik bir katkı sağlamaktadır. Bütün bu katkılarının yanında yarattığı görsel güzellik, kullanım kolaylığı ve pratik temizlenebilme özelliği, hırsızlığa karşı ve çocuk düşmelerine karşı güvenlik özelliği ile tüketicileri cezbetmektedir. Yine müşterilerimizle yaptığımız anket görüşmelerinde camla kapandıktan sonra balkonlar özellikle yaz aylarında evin en kıymetli ve güzel köşeleri haline gelmektedir.

 • Manzara ve görüntüde kayıp oluşturmuyor.

 • Panoramik görünüm keyfi sunuyor.

 • Binanın yapısında değişikliğe neden olmuyor.

 • Balkonunuzdan yıl boyunca dört mevsim faydalanılmasını sağlıyor.

 • Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabiliyor .

 • Mimari etkileyicilik yaratıyor.

 • Temizliği, bakımı kolay ve pratik.

 • Darbelere dayanlıklı temperli cam kullanıldığı için hırsızlık olaylarına karşı da koruyor.

 • Olağandışı etkilerle camın kırılması durumunda ise, küçük parçalara ayrılarak çevreye zarar vermiyor.

 • Yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyor.

 • Çocuklarınızın güvenliğini sağlıyor.

 • Evinizde yeni kullanım alanları yaratıyor.

Krom Küpeşte

Krom Küpeşte

Bahçelerinize, balkonlarınıza, merdivenlerinize ve ihtiyacınız olan her yere kaliteli krom küpeşte çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Sineklik

Sineklik

İNEKLİK NEDİR?
Sineklik her çeşit kapı ve pencerelere uygulanabilen şeffaf güneşe dayanıklı bir özel plastikten yapılmaktadır.

SİNEKLİKLERİN FAYDALARI
Sineklikler en çok yaz aylarında sivri sineklerden korunmak için kullanılmaktadır. Ayrıca her türlü haşerelerin evlerimizde odalara, işyerlerimize yani kapalı yaşam alanlarımızda bizi korumaktadır.

İhtiyacınız olan her yere kaliteli sineklik çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Plise Perde

Plise Perde

Plise perdeler günümüzde en çok tercih edilen stor perdeye benzeyen bir perde türüdür. Genel olarak balkonlarda tercih edilen modellerini ofislerde de sıkça görürüz. Güneş ışığını çok iyi alması ve dışarıya karşı odanın içerisinde bir mahremiyet alanı yaratması sebebiyle de herkesçe en fazla tercih edilen perde modeli olarak yerini alıyor. Pilsse perde yine Avrupai tarzda güzel ve modern bir ürün modelidir. Ayarlanabilir ipleri sayesinde aşağı yukarı hareket eder ve V hareketi sayesinde de yine istenilen ayarda açılıp kapanabilir. Başarılı bir kurulumu en fazla 15 dakika sürer ve bu süre sonunda perdeniz kullanıma hazır hale gelmelidir.

Perde

Perde

Evinizin pencerelerini en kaliteli malzeme ve işçilikle süsleyecek harika perdeler için bize ulaşabilirsiniz.

TOP Hemen Arayın
WhatsApp chat